,

Jaki tani i dobry soundbar wybrać?

Jaki tani i dobry soundbar wybrać?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 5

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. MaXeN, :

  Mnie miło zaskoczył LG LAS450H – prawie to samo co 550H tylko w kolorze czarnym zamiast srebrnym i nieco mniejsza moc, ale podkreślam tylko nieco (320W vs. 280W) – na żywo daje radę, ale za to dość spora różnica w cenie 970zł vs. 650zł. Dźwięk czysty i bez trzasków w listwie, komunikacja z wooferem bezprzewodowa. W cenie 650zł chyba bezkonkurencyjny (najlepsza jakość w niskiej cenie)… Większość tańszych co testowałem to już miały trzaski….

 2. esse, :

  Tylko fatalne soprany, w zasadzie brak wysokich tonów, a to u mnie dyskwalifikuje sprzęt audio. Zacznijcie od samsunga w wersji 700 bo na niższe szkoda kasy

 3. Anka, :

  ten panasonic jest u mojego brata w mieszkaniu. Faktycznie mocno wzmacnia dźwięk np przy oglądaniu filmów, ale nie tylko :)

 4. jwas, :

  btw a jak wygląda łączenie sound baru różnych producentów? np tv panasonic i soundbar lg? czy lepiej jednego producenta brać?

  • Koss, :

   raczej problemów być nie powinno, ale ja zazwyczaj biorę sprzętowo wszystko z jednej firmy(tv+soundbar z panasonica), bo też teraz jeden producent na swoich urządzeniach daje fajne ułatwiające opcje łączności. No i jest to po prostu kompatybilne bardziej ;)


REKLAMA