,

Jaki telewizor Sony 2014 kupić?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 5

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. ireneusz, :

  Uważam , że jakość Sony to już historia w moim Sony Kdl 40 w 4500 wysiadła matryca po połrocznym okresie od gwarancji i mimo, ze była to usterka fabryczna niky się nie przyznał do winy nie mówiąc o wymianie – jakoony to mit

 2. Bartek, :

  Telewizory Sony są dośćporządne. Choć to chyba jednak półkę niżej niż Samsung na przykład. Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to “komentarze sponsorowane”. Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

  • Deniso, :

   Ta, półka niżej niż Samsung. Sony jest mniej awaryjne i już nie wiem który raz z rzędu dostali nagrodę za najlepszy telewizor roku i najlepszy telewizor pod względem cena jakość.
   Kto nie wierzy niech zobaczy link poniżej Sony vs Samsung ta sama półka cenowa a Sony świeci znacznie lepiej mimo tego że mają dokładnie te same matryce.
   i1.ytimg.com/vi/rT…efault.jpg

 3. Marco, :

  Znalazłem jeden test Sony W829 ocena 9/10 nie jest źle jak na telewizor z średniej półki, a co najważniejsze jest znacznie tańszy od konkurencji z wyższej półki ale pod względem obrazu na pewno nie gorszy.


REKLAMA