,

Philips 40PFL5007K: recenzja i opinie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 8

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Huhuhu, :

  Panowie, philips w ty modelu jedzie obecnie na matrycy od samsunga. Mimo zapewnień jakośc jest po prostu gorsza obecnie, stąd tyle negatywnych opinii i zawiedizonych klientów. Poprzednio philips stosował matryce od sharpa. Obecnie od samsunga która ma clouding i snużenie w szybkich scenach,.

 2. zurekdar, :

  co to za nagrywanie usb które wymaga internetu!

  • jacekg, :

   Nagrywanie USB nie ma związku z internetem. Być może chodzi Tobie o jakąś aktualizację. Spójrz proszę – poniżej lista TV, które nie oferują internetu, ale mają nagrywanie USB

   www.euro.com.pl/telew…1,m2.bhtml

   pozdrowienia

 3. JAcek, :

  Od kliku miesięcy mam model 40PFL5500k od opisywanego różni się tylko funkcją 3D. Do obrazu nie można się przyczepić, wygląd rzecz gustu dla mnie rewelacja, niestety potwierdza się to, że SMART wywołuje ból głowy… i nie chodzi tylko o to, że czegoś tam nie ma – TV czasem potrzebuje tyle czasu na zastanowienie się co zrobić, że można spokojnie iść kawę zrobić i po powrocie ponowić prośbę pilotem… na + jest wifi, które uwalnia od kabli. youtube, ipla jak w lg – przeglądarka www w lg jest lepsza. Współpraca z ipadem, czy smartfonem super (ułatwia pisanie). Jeśli ktoś nie jest specjalnie niecierpliwy, chce tv do oglądania naziemnej TV cyfrowej + czasem coś z sieci lub ma potrzebę odtworzenia filmu z pendriva, przenośnego hdd to sprzęt jest godny polecenia… tym bardziej, że za taką cenę podobnej specyfikacji i jakości obrazu nie znajdziemy. Dla osób nerwowych proponuję zakup droższego tv ;)

  • jacekg, :

   Droższy, np. jakie modele byś zaproponował?

 4. jacekg, :

  Nie ma ideałów:) Zależy kto co potrzebuje – dla jednych liczy się przede wszystkim obraz i funkcje, dla innych dźwięk, itd.

 5. rtv, :

  PO CO JEST POTRZEBNE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM DO NAGRYWANIA NA USB?????
  PRZY NAGRYWANIU WYSKAKUJE INFORMACJA ŻE JEST KONIECZNE POŁĄCZENIE SIĘ Z INTERNETEM.


REKLAMA