,

Wielki konKurs techManiaK.pl. Wygraj nagrody warte ponad 1500 zł!

Popularne produkty:

Komentarze: 18

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. hanoja, :

  I znów ten facebook! Boję się otworzyć lodówkę.

 2. Platun, :

  Fakt @hanoja ma racje… Gdzie się nie spojrzy ten pierdzielony facebook… wszędzie się musi wcisnąć ;/ Niech to ktoś w końcu usunie :D

 3. Pirooz, :

  Powoli przestaje się to robić zabawne, że gdzie człowiek spojrzy tam konkurs wymagający konta na FB. Za niedługo homoseksualiści będą mniej dyskryminowani od nie-posiadaczy FB. Tak ciężko zrobić konkurs bez tego pierwszego etapu? Czyli nabicia sobie like’ów?

 4. Krysadio, :

  Skąd będzie wiadomo, że ten kto wypełnił formularz ma akurat takie konto na faceebooku, mógł wypełnić bez lajkowania i udostępniania.

 5. khtaree, :

  Podzielam opinie przedmówców.
  Jednocześnie składam oficjany protest! – dalczego osoby nie mające konta na FB nie moga brać udziału w konkursie? To skandal i jawna dyskryminacja. Zarówno ja, jak zapewne wielu czytelników nie założy konta na FB tylko po to by wziąć udział w konkursie. Postuluję żeby nie “gwiazdorzyć” i dać szansę wszystkim, wystarczy przecież własny adres poczty elektronicznej i sprawa załatwiona. A like’i to beda klikać byle cwaniaki co nawet tej strony nie przeglądają regularnie, a jedynie po to, żeby a nóż widelec im się poszczęściło, bo udało im się wyklikać jakimś cudem że jest konkurs.

  Pozdrawiam i wnoszę o zrozumienie.
  Wasz codzienny czytelnik

 6. Szymon Marcjanek, :

  @Krysadio: Osobę nagrodzoną zweryfikujemy pod kątem wymogów, więc nie ma obaw.

  @Pirooz, @khtaree: Robiliśmy już dla techManiaKów konkursy, przy których konta na FB mieć nie trzeba było. Ten zaś zorganizowany jest specjalnie z myślą o naszych facebook’owych fanach, więc z zasady kierowany jest do osób posiadających konto na tym serwisie.

  Pozdrawiam

 7. aaaa, :

  Popieprzyło i was z tym Facebookiem…. Jesteście doniczego. Nawet nie potraficie zorganizowac konkursu bez FB

 8. STefan, :

  FB nie jest taki zły, bo pozwala kontrolować, że ktoś nie bierze udziału kilka razy i nie oszukuje. Nie wiem co Wam tak przeszkadza jak nie chcecie to nie bierzcie udziału. Nagroda jest zajebista i będę miał większą szansę ;-)

 9. maniaK, :

  @khtaree, Ty faktycznie nie masz profilu na FB! wow, szacun!

  Na razie musimy się posiłkować takimi działaniami bo to “wymóg naszych czasów” i marketerzy tak oceniają siłę działań. Ale docelowo mamy już plan, żeby nie karmić Zuckerberg-a naszymi działaniami. Niestety nie wszystko na raz

 10. JOLA, :

  Takim filmem,bez którego nie wyobrażam sobie życia i uważam,że jest dobry na wszystko-pogodę,niepogodę i inne plagi egipskie jest niewątpliwie Seksmisja..Ponadczasowy ,ponadkanonowy ,kultowy i po prostu nasz!

 11. Majonez 2012, :

  Lubię konkursy Technomaniaka i biorę w nich udział od czasu do czasu. Nie przeszkadza mi to, że używa się do tego celu Facebooka. Mimo iż jeszcze nic nie wygrałem to traktuję to jako dobrą zabawę i zawsze zapoznaję się z tymi ciekawostkami. Jednym słowem jestem na plusie bo wiedza zostaje i nadzieja również, że kiedyś będzie nowy konkurs w którym może coś wygram. Zamiast narzekać lepiej się bawcie w portalowych zabawach z atrakcyjnymi nagrodami.

 12. Szymon Marcjanek, :

  @tarapat: Jeszcze w tym tygodniu – właśnie przebijamy się przez nadesłane odpowiedzi. :) Pozdrawiam

 13. MaciejMorowski, :

  czekamy, czekamy… ;)

 14. Kiszkamen, :

  Jak tam sprawdzanie, kiedy wyniki? :-)

 15. Szymon Marcjanek, :

  @Kiszkamen: Już prawie skończyliśmy. Trwa jeszcze debata, który z wyłonionych przez nas finalistów dostanie nagrodę – głosy w redaKcji są podzielone. ;) Pozdrawiam

 16. Kiszkamen, :

  Danke szynke :-) owocnych obrad ;-)


REKLAMA